Pieteikums

Interesējaties par Jums piederošā īpašuma cenu vai vēlaties, lai mēs tam atrodam tam pircēju? Aizpildiet šo īso formu. Pēc tā, ar Jums sazināsies mūsu kolēģis un bezmaksas konsultēs par īpašuma cenu.

  Tev ir jautājumi?

  Droši zvani vai raksti mums:

  Vēlies satikt mūsu kolēģi un uzdot savu jautājumus klātienē? Fantastiski!!! Zvani un vienosimies par tikšanās laiku un vietu!

  Patiesas atsauksmes no īstiem klientiem

  Gita Stīpiņa

  Pozitīva pieredze pārdodot zemes īpašumu ar kalme.lv palīdzību. Saprotama, cilvēcīga komunikācija, vērtīgi ieteikumi un godīga cena.

  Aija Īvāne

  Pateicos Ivaram Lapiņam par operatīvu manas zemes jautājumu risināšanu un veiksmīgu tās pārdošanu.

  Ilgvars M

  Ļoti patīkama un pozitīva pieredze / uzdevumu izpilda par 300 %. Ja nepieciešama palīdzība, noteikti iesaku.

  Diāna Zemīte

  Esmu ļoti pateicīga Ivaram Lapiņam par profesionalitāti, iecietību, pacietību, gudrību kārtojot zemes pārdošanas lietas manā labā. Nebiju iedomājusies, ka ar tādu vieglumu var kārtot manuprāt sarežģītus jautājumus un tai pat laikā esot vienmēr smaidīgam un galantam.Tā turpināt!

  Jānis Karlovs

  Vēlos izteikt atzinību firmai”Kalme”un personīgi Ivaram Lapiņa k-gam par profesionalitāti, par ātru un operatīvu darbību,teicamu komunikāciju,solījuma izpildi un godīgumu, kārtojot mana īpašuma pārdošanu un ātru solītās samaksas saņemšanu,kā arī palīdzot nokārtot visus nepieciešamos dokumentus valsts iestādēs. Iesaku arī citiem firmu”Kalme”,ja nepieciešams pārdot mežu vai zemi.Tur pie jums atbrauks,visu sīki izskaidros un konsultēs.
  Paldies Ivaram Lapiņa kungam personīgi par manis dēļ nobrauktajiem kilometriem,konsultācijām un neatlaidību mani interesējošu dokumentu kārtošanā.
  Kaut vairāk mūsu valstī būtu tik enerģisku cilvēku!