Pērk mežu un meža zemes

FONDI PĒRK MEŽU VISĀ LATVIJĀ

Pārdodiet savu Mežu vai Meža zemi par augstāko cenu gala pircējam. Lielie fondi pērk mežu un meža zemi. Godīga cena, Drošs darījums. Ja izlemiet pārdot mežu, pārliecinieties par labāko piedāvājumu un augstāko cenu pie Kalme. Iegūstiet no sava meža vairāk! Aizpildiet pieteikumu un pārliecinieties par labāko piedāvājumu!

Vai zināji, ka vairums uzņēmumu, kas pērk mežus un meža zemes ir tikai pārpircēji un starpnieki, kas mežu uzreiz pēc tā iegādes pārdod tālāk?

Jāatzīst, ka ir gadījumi, kad lielie fondi nepērk meža īpašumus ar lauksaimniecības zemēm vai ēkām. Tādos gadījumos pārpircēji paveic to, ko nevēlas vai nevar paveikt pats īpašnieks- nodala lauksaimniecības zemes, ēkas un pārdot zemi- lauksaimniekam, savukārt meža īpašumu-fondiem. Ne vienmēr velns ir tik melns, jo šāda nodalīšana parasti ir dārga un laikietilpīga.

Gala pircējs vairumā gadījumu ir ārvalstu vai vietējais fonds ar ilgtermiņa vīziju – mežu apsaimniekot. Meža ienesīgums gadā Baltijas valstīs ir sākot no 3 līdz 3,5%, kā rezultātā ieguldīt mežā ir daudz izdevīgāk nekā turēt līdzekļus bankā. Uzdrīksties saņemt vairāk par savu īpašumu- sazinies ar mums!

Fondi pērk mežu. Pērk mežu par augstām cenām. Meža zemes cenas 2021

KALME AICINA

Uzdrošinies saņemt vairāk!

Ja izlem pārdot savu mežu vai meža zemi dari to gudri un nesteidz pārdot pirmajam solītājam. Pārliecinies par labāko cenu pie Kalme.

Mēs piedāvāsim Tavu mežu Skandināvu un vietējiem fondiem, kas maksā godīgu tirgus cenu. Neuzķeries uz pārpircēju saldajiem vārdiem un tukšajiem solījumiem.

Tavs mežs ir tava bagātība, kas ar katru gadu paliek aizvien vērtīgāks. Kalme aicina katru klientu rūpīgi apsvērt sava meža pārdošanu. Ja vari – NEPĀRDOD!


MEŽA PĀRDOŠANA FONDIEM

Nepieciešamie dokumenti.

Ja vēlies, lai Skandināvu vai vietējie mežu fondi izskatītu tavu mežu vai meža zemi un izteiktu meža pirkšanas piedāvājumu ir nepieciešama sekojoša papildinformācija:

 • Nogabalu raksturojošie rādītāji PDF un SHP formātos. Tos var iegūt jebkurš meža īpašnieks jebkurā mežniecībā 1x gadā bez maksas. Trešajām personām šos datus neizsniedz.
 • Meža nogabalu plāns. Tos var iegūt jebkurš meža īpašnieks jebkurā mežniecībā 1x gadā bez maksas. Trešajām personām šos datus neizsniedz.
 • Zemes robežu plāns. Šim dokumentam ir jābūt pie katra nekustamā īpašuma īpašnieka. Ja tāds ir nozaudēts, jāvēršas valsts zemes dienestā.

Noderīgi:

Meža zemes cenas, nogabalu raksturojošie rādītāji

Saņem godīgu cenu par savu mežu!

PĒRK MEŽU VISĀ LATVIJĀ

Kalme sadarbojas ar daudziem privātajiem un Skandināvu meža fondiem, kas ir tiešie meža zemes pircēji. Lai tu varētu iegūt augstāko cenu par meža hektāru, aizpildi īso pieteikumu vai zvani.

  Patiesas atsauksmes no īstiem klientiem

  Gita Stīpiņa

  Pozitīva pieredze pārdodot zemes īpašumu ar kalme.lv palīdzību. Saprotama, cilvēcīga komunikācija, vērtīgi ieteikumi un godīga cena.

  Aija Īvāne

  Pateicos Ivaram Lapiņam par operatīvu manas zemes jautājumu risināšanu un veiksmīgu tās pārdošanu.

  Ilgvars M

  Ļoti patīkama un pozitīva pieredze / uzdevumu izpilda par 300 %. Ja nepieciešama palīdzība, noteikti iesaku.

  Diāna Zemīte

  Esmu ļoti pateicīga Ivaram Lapiņam par profesionalitāti, iecietību, pacietību, gudrību kārtojot zemes pārdošanas lietas manā labā. Nebiju iedomājusies, ka ar tādu vieglumu var kārtot manuprāt sarežģītus jautājumus un tai pat laikā esot vienmēr smaidīgam un galantam.Tā turpināt!

  Jānis Karlovs

  Vēlos izteikt atzinību firmai”Kalme”un personīgi Ivaram Lapiņa k-gam par profesionalitāti, par ātru un operatīvu darbību,teicamu komunikāciju,solījuma izpildi un godīgumu, kārtojot mana īpašuma pārdošanu un ātru solītās samaksas saņemšanu,kā arī palīdzot nokārtot visus nepieciešamos dokumentus valsts iestādēs. Iesaku arī citiem firmu”Kalme”,ja nepieciešams pārdot mežu vai zemi.Tur pie jums atbrauks,visu sīki izskaidros un konsultēs.
  Paldies Ivaram Lapiņa kungam personīgi par manis dēļ nobrauktajiem kilometriem,konsultācijām un neatlaidību mani interesējošu dokumentu kārtošanā.
  Kaut vairāk mūsu valstī būtu tik enerģisku cilvēku!