Pērk Mežu un meža zemes

Fondi Pērk Mežu visā Latvijā

Vai zināji, ka vairums uzņēmumu, kas pērk mežus un meža zemes ir tikai pārpircēji un starpnieki, kas mežu uzreiz pēc tā iegādes pārdod tālāk? Bieži, mežu izzāģē pirms tam pārtaisot meža taksāciju. Kāpēc?

Tāpēc ka starpniekiem, pārpircējiem ir ciešas saiknes ar mežziņiem, kas ļauj mežu “uz papīra” padarīt labāku, iegūstot kailcirtes tiesības tajās vietās, kur parastam meža īpašniekam tas nebūtu iespējams. 

Gala pircējs vairumā gadījumu ir Skandināvu vai vietējais fonds, kas pērk mežu ar ilgtermiņa vīziju- mežu apsaimniekot. Meža ienesīgums gadā Baltijas valstīs ir sākot no 3 līdz 3,5%, kā rezultātā ieguldīt mežā ir daudz izdevīgāk nekā turēt līdzekļus bankā.

Fondi pērk mežu. Pērk Mežus par augstām meža zemes cenas 2021

Kalme Aicina:

Uzdrošinies saņemt vairāk!

Ja izlēmis pārdot savu mežu vai meža zemi dari to gudri un nesteidz pārdot pirmajam solītājam. Pārliecinies par labāko cenu pie Kalme. Mēs piedāvāsim Tavu mežu Skandināvu un vietējiem fondiem, kas maksā godīgu tirgus cenu. Neuzķeries uz pārpircēju saldajiem vārdiem un tukšajiem solījumiem. 

Tavs mežs ir tava bagātība, kas ar katru gadu paliek aizvien vērtīgāks. Kalme aicina katru klientu rūpīgi apsvērt sava meža pārdošanu. Ja vari- NEPĀRDOD!

MEŽA PĀRDOŠANA FOndiem

Nepieciešamie dokumenti.

Ja vēlies, lai Skandināvu vai vietējie mežu fondi izskatītu tavu mežu vai meža zemi un izteiktu meža pirkšanas piedāvājumu ir nepieciešama sekojoša papildinformācija:

  • Nogabalu raksturojošie rādītāji. Tos var iegūt jebkurš meža īpašnieks jebkurā mežniecībā 1x gadā bez maksas. Trešajām personām šos datus neizsniedz (vairums pārpircēju šos datus iegūst nelikumīgā ceļā).
  • Meža nogabalu plāns. Tos var iegūt jebkurš meža īpašnieks jebkurā mežniecībā 1x gadā bez maksas. Trešajām personām šos datus neizsniedz.
  • Zemes robežu plāns. Šim dokumentam ir jābūt pie katra nekustamā īpašuma īpašnieka. Ja tāds ir nozaudēts, jāvēršas valsts zemes dienestā.

Noderīgi:

Meža zemes cenas, nogabalu raksturojošie rādītāji

Saņem Godīgu Cenu par savu mežu!

Pērk Mežu visā Latvijā

Kalme sadarbojas ar daudziem privātajiem un Skandināvu meža fondiem, kas ir tiešie meža zemes pircēji. Lai tu varētu iegūt augstāko cenu par meža hektāru, aizpildi īso pieteikumu vai zvani.